رژیم غذایی دکتر سید محمد حسینی

در سال هاي اخير با توجه به بالا رفتن آمار چاقي در جهان و اهميت يافتن تناسب اندام و سلامتي غذايي و رابطه ي اين دو با يکديگر رژيم هاي غذايي و دستورات تغذيه اي بوجود آمد.رژيم کربوهيدرات و رژيم کالري از علمي ترين و در عين حال موفق ترين اين روش ها بودند.رژيم کالري بر اساس کالري موجود در مواد غذايي و کالري مصرفي فعاليت هاي روزانه و رابطه ي ميان اين دو پايه ريزي شده بود رژيم کربوهيدرات نيز به طور مشابه براساس کربوهيدرات ورودي و خروجي شکل گرفته بود.

رژیم دکتر حسینی بر مبنای دو رژیم کربوهیدرات و کالری و ترکیبی منحصر به فرد از این دو روش میباشد که موفق تر و بهتر ظاهر شده است. این روش حاصل زحمات شبانه روزی و تحقیقاتی دکتر حسینی در طی این پنج سال و همینطور تجربیات بیست ساله ی ایشان در ضمینه ی پزشکی و تاثیرات غذایی و بیماری های ناشی از تغذیه میباشد.

دكتر سيدمحمد حسيني داراي دانشنامه ي عالي دكترا در طب با رتبه ممتاز می باشند.

ایشان پس از اخذ مدرک دکترا از سال ۱۳۷۵ در زمینه بهداشت و درمان فعالیت داشته اند.

از سال ١٣٨٩ پس از گذراندن دوره هاي تكميلي وخاص تغذيه ورژيمهای لاغری وچاقی ، برنامه هاي متنوع رژيم درماني جهت مراجعين داراي افزايش و كاهش وزن ارائه نمودند.
از سال ١٣٩٢ باتوجه به ضرورت ارائه رژيم هاي لاغري تحت وب، طرح رژيمهاي درماني بصورت اينترنتي را باهمكاري مهندسين مجرب برنامه نويس و مشاورين تغذيه ارائه نمود وخدمات رژيمهاي لاغري را بصورت آنلاین در اختيار متقاضيان در سراسر كشور قراردادند.

ویژگی های منحصر به فرد رژيم غذایی دکتر سید محمد حسینی

از آنجاييكه سلائق غذايي افراد مختلف در استانهاي كشور متفاوت ومتنوع ميباشد، براي اولين بار رژيم آنلاين را بصورت انتخاب كامل وعده هاي غذايي توسط كاربران ارايه نمود كه بااستقبال فراوان كاربران روبروشد بطوريكه هم اكنون روزانه بين ٢ تا ٤ هزار بازديد كننده درسايت وجود دارد.

دراين برنامه تمام وعده هاي غذايي توسط خود كاربر انتخاب شده وسپس باتوجه به مشخصات هركاربر ، توسط نرم افزار بسيار دقيق وپيشرفته در سايت ، محاسبات لازم صورت گرفته وبرنامه خاص براي  هركاربر ارايه ميگردد.

همچنين از آنجاييكه هر رژيم غذايي نياز به پزشك معالج دارد، در اين برنامه اين امكان فراهم گرديده كه هرگونه سؤالي در خصوص رژيم ارايه شده به كاربر، بصورت آنلاين واينترنتي در سايت مطرح و دركمترين زمان ممكن پاسخ خود رادريافت نمايند.

همچنين دكتر حسيني  در سالهاي اخير نيز به عضويت انجمن ديابت ايران درآمدند واقدام به تاسيس شعبه انجمن ديابت در استان قم نمودند وهم اكنون در كلينيك تخصصي خود در شهر قم ، خدمات كنترل وپايش بيماران ديابتي- كنترل عوارض ديابت ومشاوره تغذيه بيماران ديابتي را به مراجعين ارايه مينمايند.

فهرست